Pirelli’den 17 ve üzeri 4 lastik al, 100 Paracık Senin Olsun!

Kampanya 10 Ağustos - 30 Eylül 2016 tarihleri arasında geçerlidir. 
Kampanyanın geçerli olduğu iller; İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Samsun.
 
Kampanya İşleyiş Detayları:
10 Ağustos 2016 – 30 Eylül 2016 tarihleri arasında Pirelli Yetkili Satıcılarından 4 adet 17’’ jant ve üzeri Pirelli marka Oto-SUV-Hafif Ticari lastik almaları ve www.pirelliclub.com adresinde zorunlu alanları doldurmaları halinde, Hopi’den 100 Paracık kazanıyor.
 
Hopi’den 100 Paracık yüklemesi için kayıt sırasında belirtmiş olduğunuz cep telefonu numarasına SMS olarak promosyon kodu gönderilecektir.
 
- Kampanyadan, isim, soyisim, cep telefonu ve fatura görseli zorunlu alanlarını, www.pirelliclub.com internet sitesi üzerinden kayıt
formunu dolduran müşteriler yararlanabilecektir. Eksik veya geçersiz bilgi olması halinde Pirelli sorumluluk kabul etmez.
- Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
-  Her faturada sadece bir defa kazanım kabul edilir.
-  Kampanya hakedişi olan 100 Paracık kazanımını sağlayan promosyon kodu, 30 Eylül tarihine kadar www.pirelliclub.com sitesine kayıt
olan ve koşullara uyan tüketicilere, 3 iş günü içerisinde SMS ile Pirelli tarafından iletilecektir.
-  Kampanya nakit ve kredi kartı ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
-  Kazanılan lastik alışverişinin iptali ve iadesinde kampanyalardan yararlanılamaz.
-  Pirelli Otomobil Lastikleri A.Ş. kampanya kurgusunda gerek duyması halinde, bildirmeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
-  Hopi promosyon kodunuz cep telefonunuza SMS olarak gönderildikten sonra Hopi uygulamasına girmelisiniz. Kodunuzu profilinizdeki alana girmelisiniz ve sonrasında paracıklarınız aktifleşiyor.
 

Etiketler:hopi kazandırıyor, pirelli hopi kampanya, hopi paracık, pirelli lastik kampanyası