Hakkımızda

Neden Toptan Lastik Jant?

Toptan Lastik Jant
, bir Artvin Ticaret (ART Lastik) kuruluşudur. 1972’den beri İstanbul’da lastik sektöründe hizmet vermekteyiz. Üç şubeden oluşan firmamızın merkezi Şişli/Mecidiyeköy’dedir. Diğer şubelerimiz ise Levent ve Çeliktepe’dir. 30’dan fazla personeli bulunan firmamız, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışmaktadır. Şirketimiz 4000 metrekare depo, showroom ve servis alanı ile sizlere hizmet vermektedir. Dünyaca ünlü lastik ve jant markalarının bayiliklerini yapmaktayız. Bizi iyi kılan, güvenilir ve köklü firma olmamızdır.

Öncüyüz; hizmet ve ürünlerimizle ilklerin içinde olmaya devam ediyoruz. Türkiye’de lastik satışı yapan büyük bir bayiyiz. Şirketlerin çalışma anlayışını bilen ve beklentilerine çözüm üretebilen bir firmayız. Ekipmanlarımızın hepsi son teknolojiyle üretilmiştir. Yazlık kışlık lastiklerinizi, standartlara uygun şekilde depolanmasını ve değiştirilmesini sağlıyoruz.

Yenilikçiyiz; lastik, jant ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde çözüm üretiyoruz. Sektörde sıfır ve ikinci el lastik satışı yapmaktayız. Avrupa ve Uzak Doğu ülkeleriyle lastik ithalatı ve ihracatı yapıyoruz. Girdiğimiz ihaleler sonucunda, ikinci el lastiklerimizi temin ediyoruz. Lastik ve jant dışında, akü satışı yapmaktayız, aracınıza uygun kış ürünlerini, kar paleti vs. mağazamızda bulabilirsiniz. Ürün çeşitliliği, kalite ve bol stok bizim farkımızdır. İnternet sitemizden hızlı ve güvenilir alışveriş yapabilme kolaylığını siz müşterilerimize sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz; lastik oteli (lastik depolama) hizmeti, Türkiye’nin her yerine montaj hizmeti, her şehrimize ücretsiz kargo ile ürün gönderimi, aracınızla servisimize gelirseniz, montaj, balans, sibop değişimi, nitrojen hava ücreti firmamıza aittir. Bunların yanı sıra Türkiye’de ilk olarak firmamız tarafından öne sunulan hizmetimiz, Lastik Kiralama Hizmeti bulunmaktadır.

Tecrübeliyiz; 1972’den bu yana sektörün içindeyiz. Tüm yeni projelerimizi sizlerle paylaşmaktayız. Tecrübeli ve yeterli sayıda personelimizle işçiliğe gösterilen özeni, sizlerinde farkında olmanızı sağlıyoruz.

Vizyonumuz; bizim görev anlayışımız işimizi en iyi şekilde yapmak. Büyüyen Türkiye’ye yakışır dürüstlük ve kaliteden taviz vermeden, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle, tüketiciyi koruyan bir anlayışla Dünyaya açılarak sektörde en iyi olmak.

Etiketler:hakkımızda, toptan lastik jant, toptan lastik satışı, online lastik al, artvin ticaret, art lastik, lastik bayii, lastik hizmetleri