Pirelli Kış Lastik Test

PİRELLİ KIŞ LASTİK TESTLERİ


10/2014 235/35R19 W Sottozero 3 1/6 Kış kralı olarak tanımlanan Pirelli, karlı ve ıslak zeminlerde olağanüstü sürüş performansı göstermektedir. Suda kızaklamada emniyetlidir. Düşük dönme direnci ise yakıt tasarrufunda yardımcı olmaktadır. Testin galibi olan Pirelli , (Exemplary) örnek gösterilen olarak değerlendirilmiştir.
10/2014 225/45R18 V Sottozero 3 1/6 Kısa fren mesafesi, üstün çekiş gücü ve çok iyi kontrol reaksiyonu ile en iyi kar performansı. Islak zeminde kısa fren mesafesi ve ortalamanın üzerinde sürüş dengesi. Kuru zeminde dengeli ve konforlu bir sürüş deneyimi sağlar. Testin galibi olan Pirelli, (very recommandable) şiddetle tavsiye edilir olarak değerlendirilmiştir.
10/2014 235/65R17 H Scorpion Winter 1/8 Pirelli Scorpion Winter deseni karda sadece güçlü fren yapmakla kalmaz, aynı zamanda güçlü bir çekiş sağlar ve virajlarda geçerken dengelidir.
Islak zeminde olağanüstü performans göstermektedir. Islakta düşük fren mesafesi vardır. Pirelli Scorpion Winter bütün koşullar altında en üstün
sonuçlara ulaşmaktadır. Testin galibi olan Pirelli, (Exemplary) örnek gösterilen olarak değerlendirilmiştir.
10/2014 215/65R16 H Scorpion Winter 2/6 Direksiyon hakimiyeti sınır değerlerinde de kontrol edilebilir olup, karlı zeminde en kısa fren mesafesine sahiptir. (15,7m). Scorpion winter her
zaman kontrol edilebilmektedir ve bu özelliklerinden dolayı şiddetle tavsiye edilir, (very recommandable) olarak değerlendirilmiştir.
Pirelli
Winter Sotto Zero Seri II
Test Sonuçları
Pirelli
Winter Snow Control Seri II
Test Sonuçları
Pirelli
Winter Carving Edge
Test Sonuçları
IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.